ساخت اکانت ماز پرو حرفه ای

2 سال پیش | 1232 مشاهده شده
ساخت اکانت ماز پرو

در این پست جستارنویس نحوه ی ساخت اکانت ماز پرو ( Moz pro ) آموزش داده می شود. سایت ماز یکی از سایت هایی است که در زمینه سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. ماز پرو برای بررسی سایت ها ابزارهایی ارائه می دهد. در ماز به راحتی میتوانید وضعیت سایت ها را از لحاظ پیج اتوریتی، دامین اتوریتی و … چک کنید. همه سئو کاران برای آنالیز سایت های رقیب و سایت خود از ماز پرو استفاده می کنند.

با توجه به شرایط تحریم شما برای ساخت یک نسخه تریل رایگان در ماز پرو باید یک آدرس حساب بانکیی ویزاکارت یا مستر کارت و آدرس کشور خاص ایجاد کنید. معتبر بودن این آدرس ها اهمیت زیادی دارد در غیر این صورت موفق به ساخت آن نخواهید شد. به سایت moz.com  وارد می شویم و روی try moz pro free کلیک می کنیم. برای دیدن دیگر آموزش های جستارنویس به لینک آموزش های جستارنویس مراجعه کنید.

ثبت نام در ماز پرو

در مرحله اول اطلاعاتی شامل نام، ایمیل و پسورد از شما در خواست می کند. سعی کنید برای ایمیل یک اکانت جیمیل یا هات میل مایکروسافت استفاده کنید.

دریافت ایمیل و پسورد در مرحله اول ساخت اکانت ماز

بعد از آن وارد مرحله اطلاعات بانکی( Credit Card ) و آدرس می شویم که مهم ترین مرحله در ثبت نام اکانت ماز پرو است.

وارد کردن اطلاعات بانکی در سایت ماز

برای بدست آوردن اطلاعات کارت اعتباری به سایت https://namso-gen.com مراجعه کنید. در باکس Bin number عدد 5420342 وارد کنید. در بخش QUANTITY رو 20 تنظیم کنید. و در آخر روی Generate کلیک کنید. یکسری اطلاعات کارت هایی اعتباری به شما داده می شود که باید همه آنها را کپی کنید.

بعد از کپی کردن اطلاعات وارد سایت https://www.mrchecker.net/card/  شود و اعتبار کارت های ساخت شده را چک کنید. سایت ذکر شده کارت های اعتباری معتبر از غیر معتبر را تشخیص می دهد. یکی از اطلاعات کارت های اعتباری معتبر را کپی می کنیم. اطلاعات را در سایت ماز بخش کارت اعتباری وارد می کنیم.

در بخش آدرس باید اطلاعات فردی را وارد کنید برای اینکار وارد آدرس https://fakeaddressgenerator.com شوید. سایت ذکر شده اطلاعات فیک را در اختیارتان قرار میدهد. ترجیحا فرد و آدرس را از ایالات متحده انتخاب کنید. اطلاعات را در بخش آدرس وارد کنید.

در نهایت بعد از تایید قوانین ماز شما موفق به ساخت یک اکانت ماز پرو خواهید شد. این اکانت نسخه تریل است به مدت ۳۰ روز از تمامی امکانات و ابزارهای سایت ماز پرو استفاده کنید و لذت ببرید. نمونه یک آدرس و حساب بانکی فیک آماده در زیر قرار داده شده است. شما برای نمونه باید یک همچین اطلاعاتی آماده کنید. با اطلاعات زیر بیش از 100 اکانت ماز پرو تریل ساخته شده است.

First Name: John
Last Name: Fernardo 
Country:US
State/Provine:New Jersey
City: West Long Branch
Address: 185NJ-36
Zip / Postal Code: 07764

Card Number:5491844567713058
Expiration Date:09/24
CVC(Security Code):857

در صورتی که هر مشکلی داشتید در بخش نظرات مشکل خود را بیان کنید تا پیگیری شود. اما اگر وقت ساخت اکانت ماز پرو ندارید می توانید در سایت ما سفارش دهید تا کارشناسان ما آن را انجام بدهند و اطلاعات اکانت را برای شما ایمیل کنند.

جمع بندی

در این آموزش که برای ساخت اکانت ماز پرو از کارت های غیر بانکی غیر واقعیی استفاده شد فقط برای سایت ماز پرو کار می کند. برای ساخت اکانت پرو آلکسا و دیگر سایت ها حتما باید یک کارت بانکی معتبر استفاده شود در غیر این صورت در مرحله ثبت نام با خطا رو به رو خواهید شد. علاوه بر آن برای ثبت نام در سایت آلکسا باید از ویزاکارت و مسترکارت های مجازی استفاده شود. ترجیحا برای خرید کارت های مجازی از وب سایت های معتبر و سابقه دار اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.