دانلود PC-lint و استاندارد MISRA

3 سال پیش | 1929 مشاهده شده
دانلود PC-lint و استاندارد MISRA

MISRA C مجموعه ای از دستورالعمل های توسعه نرم افزار برای زبان برنامه نویسی C است که توسط MISRA (انجمن قابلیت اطمینان نرم افزار صنعت موتور) تهیه شده است. اهداف آن تسهیل ایمنی کد ، امنیت ، قابلیت حمل و قابلیت اطمینان در زمینه سیستم های تعبیه شده ، به ویژه سیستم هایی است که در ISO C / C90 / C99 برنامه ریزی شده اند. در این جا نسخه ای از PC-lint ارائه شده است . برای دیدن دیگر پروژه های جستارنویس به این لینک پروژه های جستارنویس مراجعه کنید.

PC-lint چیست؟

PC-lint ابزاری برای تحلیل استاتیک است که کد منبع C / C ++ شما را بررسی می کند و اشکالات ، ناسازگاری ها ، سازه های غیر قابل حمل ، کدهای اضافی و موارد دیگر را پیدا می کند.

محیط برنامه نویسی keil

محیط برنامه نویسی Keil از PC-Lint (نرم افزار شرکت Gimpel) پشتیبانی می کنند. پرونده های پیکربندی در ابزارهای توسعه Keil گنجانده شده اند که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی استفاده از PC-Lint را شروع کنید. در این پست نرم افزار PC-lint V9 برای محیط keil تهیه شده است. نرم افزار کرک شده است و کار می کند. در کل کار شما را برای توسعه برنامه های آرم راه می اندازد. آموزشی ویدئویی و فایل راهنمای نصب هم تهیه شده است.

دانلود PC-lint V9و استاندارد MISRA - کد فایل:6246
برای دیدن پیش نمایش کلیک کنید...

عنوان : دانلود PC-lint V9و استاندارد MISRA

موضوع: ابزارهای برنامه نویسی میکرو کنترلر

توسعه دهنده : شرکت Gimpel

زبان برنامه نویسی: زبان سی

حجم: 8 مگابایت

ورژن :9

لایسنس: ناشناس

نوع کد:ابزار بررسی و آنالیز کد- کد باینری

تاریخ انتشار: 28/01/778

قیمت: 82,000تومان

82,000تومان – خرید
دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.