دانلود کتاب های هنرستان رشته الکترونیک

4 ماه پیش | 351 مشاهده شده
الکترونیک صنعتی چیست؟

هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش مراکزی هستند که با تمرکز بر روی آموزش تخصصی مهارت‌های فنی و هنری، ورود به بازار کار و اشتغال موثر را در بین دانش‌آموزان ساده‌تر می‌نمایند. این رشته‌ها در دو گروه اصلی فنی و حرفه‌ای و کاردانش طبقه‌بندی می‌شوند. هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای مراکزی که رشته‌های فنی و حرفه‌ای را ارائه می‌نمایند زیر نظر آموزش و پرورش از معتبرترین مراکز آموزشی و مهارتی کشور می‌باشند. تحصیل در این مراکز به طور عمده مبتنی بر یادگیری یک تخصص فنی می‌باشد تا دانش‌آموزان حتی بدون مدرک آکادمیک دانشگاهی، برای ورود به بازار کار آماده شوند.

اما در گروه کاردانش، دانشجویان پس از فارغ التحصيل شدن، در صورت تمایل به ادامه تحصيل، با گذراندن دوره كارورزي يكساله در يكي از كارخانجات يا صنايع مرتبط با رشته خود، به عضويت سازمان فني و حرفه اي كشور در مي آيند و پس از آن با گذروندن دوره كارورزي دوساله در يكي از كارخانجات يا صنايع مجدداً به عضويت سازمان فني و حرفه اي كشور در خواهند آمد .

در این پست جستارنویس لیست کتابهای تخصصی رشته الکترونیک در هنرستان های فنی و حرفه ای و کتاب های تخصصی رشته الکترونیک صنعتی در هنرستان های کاردانش برای دانلود به اشتراک گذاشته شده است. فایل ها و نمونه سوالات کتاب هایی که بنده در این هنرستان ها تدریس کرده ام در این دایرکتوری به صورت رایگان به اشتراک گذاشته شده است.

دایرکتوری کاردانش

دایرکتوری فنی و حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.