دانلود رایگان مقاله های علمی ISI و کتاب های انگلیسی دانشگاهی : در هر زمان و هر مکان مقالات و کتاب های انگلیسی خود را دانلود کنید!

1 سال پیش | 2652 مشاهده شده
دانلود رایگان مقالات دانشگاهی

مجلات ISI ( دانلود رایگان مقالات دانشگاهی ) آن دسته از مجلاتی هستند که در موسسه اطلاعات علمی (تامسون رویترز) ثبت شده باشند. یکی از معیارهای ارزیابی علمی محققین میزان ثبت و چاپ مقاله ISI می‌باشد. مقالات ISI خود بر دو نوع مجلات ایمپکت‌دار (JCR) که از معتبرترین مجلات می‌باشد. و مجلات بدون ایمپکت دار (LISTET) تقسیم می‌شوند که این مجلات نیز معتبر می‌باشند ولی نسبت به ایمپکت‌دارها از اعتبار کمتری برخوردار هستند.

مقالات علمی که در سایت‌هایی از جمله سایت ها وجود دارند از نظر نحوه دانلود به دو بخش مجلات open access و close access تقسیم می‌شوند:

مجلات اپن اکسس مجلاتی هستند که دسترسی به آن‌ها رایگان و آزاد است یعنی بعد از مطالعه چکیده می‌توانید متن کامل مقاله را به صورت رایگان دانلود نمایید. مجلات open access که در زمان چاپ، هزینه‌های مربوط به چاپ و مجله را از مولف و نویسنده مقاله دریافت می‌کنند؛ به این صورت مقالات چاپ شده را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار می‌دهند. البته مجلاتی هم هستند که با اینکه هزینه چاپ را از نویسنده دریافت نموده‌اند ولی برای دانلود آن و در اختیار خواننده قرار دادن نیز هزینه دریافت می‌نمایند. یعنی خواننده به هنگام دانلود مقاله باید هزینه پرداخت نماید تا مجاز به دانلود و دریافت متن کامل مقاله شود .

مورد دوم مجلات close access هستند. مجلات کلوز اکسس مجلاتی هستند که در اصطلاح به آن‌ها می‌گویند مجلاتی که اپن اکسس نیستند و مقالات چاپ شده در مجلات معتبر را به صورت رایگان در اختیار خوانندگان قرار نمی‌دهند. این نوع مجلات اصولا در زمان پذیرش و چاپ از مولف و نویسنده مقاله هزینه دریافت نکرده‌اند و هزینه‌های لازم برای مجله را از خواننده دریافت می‌کنند. البته در این میان هستند مجلاتی که به دلیل اینکه حامی مالی دارند و هزینه‌های آنان تامین می‌شود و هدفشان صرفا رشد و توسعه علم و دانش بشری است. که این مجلات نه از نویسنده و نه از خواننده هزینه دریافت نمی‌کنند. به صورت رایگان می‌توان این مجلات را دانلود کرد.

دانلود مقالات ای اس ای ISI و بین المللی:

برای ورود به سایت دانلود مقالات ای اس ای و بین المللی‌( سایت SCI HUB) برروی دکمه زیر کلیک کنید. در صورت تغییر کردن لینک کلمه SCI HUB را در گوگل جستجو کنید.

 

دانلود کتاب ها و مراجع انگلیسی ( دانلود کتاب های کمیاب)

برای ورود به سایت دانلود دانلود کتاب ها و مراجع انگلیسی ( سایت Library Genesis) برروی دکمه زیر کلیک کنید. در صورت تغییر کردن لینک کلمه Library Genesis را در گوگل جستجو کنید.

برای دانلود جزوات فارسی زبان از بخش جستجوی سایت ما (جستارنویس) جستجو کنید. در صورت داشتن هر پیشنهاد یا نظر در این بخش نظر خود را ارسال کنید.

برای دانلود رایگان مقالات فارسی به این لینک جستارنویس مراجعه کنید.