دانلود رایگان مقالات فارسی – معرفی سایت‌های دانلود مقاله داخلی

9 ماه پیش | 2087 مشاهده شده
دانلود رایگان مقالات فارسی - معرفی سایت‌های دانلود مقاله داخلی

قطعا مطالعه مقالات فارسی کار ساده‌تری است. پس در ابتدا بهتر است از این مقالات شروع کنید. در ادامه چند سایت معتبر داخلی را برای دانلود مقالات فارسی به شما معرفی خواهیم کرد.با تهیه اشتراک آن ها یا دانلود رایگان برحسب نوع سایت شما می توانید به مقالات آن ها دسترسی داشته باشید.

برای دانلود مقالات فارسی می توانید به سایت های زیر مراجعه کنید.

  • سایت سیویلیکا (دانلود با پرداخت هزینه): سیویلیکا یک پایگاه اینترنتی خصوصی است که همایش‌ها و کنفرانس‌های داخل کشور را در قالب مقاله نشر می‌کند. مقالات این پایگاه، در چهار دسته اصلی علوم فیزیکی و مهندسی، علوم زیستی، علوم اجتماعی و علوم سلامت تقسیم‌بندی می‌شود.
  • سایت پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (دانلود رایگان) : سایتی رایگان برای دانلود مقالات تمامی رشته‌ها است. برای استفاده از این سایت به ساخت پنل کاربری و عضویت نیاز نیست. کافیست موضوع موردنظرتان را وارد و مقالات مرتبط را دانلود کنید.
  • سایت پرتال جامع علوم انسانی: این پایگاه، همانطور که از نامش پیداست، منحصرا برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد. کاربران این پرتال به‌راحتی می‌توانند موضوع مورد نظرشان را جست و جو و مقالات مرتبط را دانلود کنند. دانلود مقالات از پرتال جامع علوم انسانی رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه و یا عضویت ندارد. در میان ۳۵۰ هزار داده علمی ثبت شده در این پرتال، بیش از ۲۹۰ هزار داده گزینه نمایش «تمام متن» را دارند.
  • بانک اطلاعات نشریات کشور (مگیران) (دانلود با پرداخت هزینه): این بانک اطلاعاتی در سال ۱۳۸۰ به هدف معرفی و عرضه مطبوعات علمی و تخصصی کشور به پژوهشگران راه‌اندازی شد. این پایگاه با همراهی مدیران نشریات، تاکنون بیش از ۳۰۰۰ عنوان مجله علمی و تخصصی مختلف را گردآوری کرده‌است. اطلاعات، فهرست مندرجات و متن بسیاری از این مقالات در دسترس کاربران مگیران است. بسیاری از خدمات مگیران به صورت رایگان است.

برای دانلود پایان‌نامه‌های فارسی نیز می‌توانید به سایت‌های زیر مراجعه کنید.

  • سایت ایرانداک (دانلود با پرداخت هزینه): پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) مرکز ثبت وسازمان‌دهی اسناد علمی و پژوهشی دانشجویان و محققین است.و برای بررسی کارهای پژوهشی اعم از پایان نامه مقطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد و.. را برعهده دارد.این سایت پیشینه تمامی پژوهش ها را در اختیار دارد باعث میشوددانشجویان و محققین به راحتی از این بانک اطلاعاتی برای بالا بردن درک خود از موضوعات مختلف در حیطه مورد علاقه خود استفاده کنند. با دانلود نمودن پایان نامه ها و سرچ کلید واژه های پر تکرار و .. برای انتخاب عنوان و نگارش پایان نامه خود استفاده کنند.

برای دانلود رایگان مقالات و پایان نامه های خارجی به لینک زیر در جستارنویس مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.