دانلود جزوات دانشگاهی ( دانلود جزوه دانشگاهی )

2 سال پیش | 3483 مشاهده شده
دانلود جزوات دانشگاهی ( دانلود جزوه دانشگاهی )

پشت هر موفقیتی در آموزش، انتخاب منابع و جزوات آموزشی مناسب است. اگرچه منبع اصلی مورد مطالعه داوطلبان بایستی کتب و مراجع درسی شان باشد، ولی در بسیاری از موارد ممکن است مباحثی از کتاب های درسی روشن و گویا نباشد و دانش آموزان با خواندن آن قسمت دچار سردرگمی شوند و لازم باشد که با خواندن دیگر منابع ( دانلود جزوه دانشگاهی ) به درک کامل تر و روشن تری  از مباحث برسند .

 با ورود افراد به دانشگاه ها و تحصیل در رشته های کارشناسی و…، آنها با تغییر روندی در نظام آموزشی روبرو خواهند بود. کتاب ها و مراجع دانشگاهی طویل و حجیم هستند، از طرف دیگر با محدودیت زمان رو به رو خواهند شد. با زمان محدودی که در اختیار دارند، نمی توانند این حجم از مطالب را در زمان محدود  شده مطالعه کنند و تمام و کمال آن ها را فرا بگیرند. 

اگر محدودیت زمان وجود نداشت، اهمیت چندانی نداشت که  کتاب ها و منابع چقدر  حجیم و طویل باشند! اما هنگامی که  وارد مسایل واقعی زندگی می شویم با محدودیت زمان روبرو خواهیم شد. 

هنگامی که کارهای (تسک های) زیادی داریم اما زمان محدودی داریم، بهترین چیزی که می توان پیشنهاد داد اولویت بندی کارها است.  با توجه به اینکه حجم کتاب های مرجع و کمک آموزشی بسیار زیاد است پیدا کردن یک جزوه خلاصه و مفید اهمیتی دوچندان پیدا می کند. 

جزوات خوب و مفید ( دانلود جزوه دانشگاهی ) کار اولویت بندی در مباحث درسی را برای ما انجام داده اند. اگر اولویت های خود را درست انتخاب نکنیم قطعا موفق نخواهیم شد. نقطه مقابل آن هم وجود دارد اگر اولویت های خود را درست انتخاب کنیم نه تنها می توانیم اولویت های خود را در زمان محدود انجام دهیم، بلکه طبق تجربه در آینده موفقیت های چشمگیری نصیب ما خواهد شد.

قانون هشتاد بیست چیست و دانلود جزوه دانشگاهی؟

برای تعریف قانون هشتاد بیست از مقاله سایت سکان آکادمی کمک گرفته شد برای مطالعه کامل این مقاله به این لینک مراجعه کنید. در حقیقت، قانون ۸۰/۲۰ یا اصل پارِتو بدان معنا است که میزان اندکی (٪۲۰) از علل منجر به ایجاد میزان زیادی (٪۸۰) از نتایج می‌شوند. در نگاه اول این تعریف بسیار گنگ و گیج‌کننده است اما با ذکر مثال‌هایی از دنیای واقعی که در ادامه خواهیم آورد، مفهوم اصل پارِتو مشخص‌تر خواهد شد:

– حدوداً ٪۲۰ از رفتارهای نامناسب زوجین منجر به ایجاد ٪۸۰ از اختلافات مابین آن‌ها می‌شود.

– حدوداً ٪۲۰ از وسایلی که در منزل داریم را در ٪۸۰ مواقع مورد استفاده قرار می‌دهیم.

– حدوداً ٪۲۰ از لباس‌هایی که در کمد داریم را در ٪۸۰ موقعیت‌ها می‌پوشیم.

– در حدود ٪۸۰ از موفقیت‌های شما حاصل صرفاً چیزی در حدود ٪۲۰ تلاش‌های شما است.

– حدوداً ٪۲۰ از کاربران، مشتریان و به طور کلی گروه هدف کسب‌وکار شما چیزی در حدود ٪۸۰ از سود حاصله را ایجاد می‌کنند.

– برای موفقیت قرار نیست صددرصد کارها را بی کیفیت انجام بدهیم. بلکه برای موفقیت باید به قانون هشتاد بیست عمل کنیم. کافی است بیست درصد کار ها را با کیفیت انجام بدهیم.  بنابراین برای موفقیت در آموزش بهتر است بیست در صد اولویت ها را با کیفیت انجام دهیم… و برای هر روز بهتر شدن تمرکز کنیم…

ما در سایت جستار نویس بهترین  و متنوع ترین جزوات جزوات دانشگاهی را برای شما گرده آوری کرده ایم.  شما کافی است برای پیدا کردن جزوات خود از قسمت جستجو در بخش های مختلف سایت نام و اطلاعات جزوه  خود را وارد کنید. 

چرا دوره های آموزش ویدئویی در آموزش تئوری محور و حتی عملی رقیب با کتاب ها و جزوات دانشگاهی نیستند؟

اکثر این سایت ها برای آموزش و یادگیری و ارتقا دانش خودم استفاده کرده ام. ولی بعد از تجربه کردن این منابع و راهکارهای آموزشی احساس می کنم هیچ کدام از این منابع آموزشی قابلیت رقابت با کتاب هل و جزوات را ندارند. هر کدام از موارد بالا دارای مزایا و معایبی هستنند ولی برای یادگیری عمیق تر و حرفه ای شدن راهی جز کتاب خواندن (خط به خط و عمیق اندیشیدن و حتی شروع به وبلاگ نویسی برای تثبیت مطالب) ندارید.  برای اینکه در این مورد بیشتر مطالعه کنید به این لینک مراجعه کنید.

جمع بندی ( دانلود جزوه دانشگاهی )

تمام تلاش ما درجستارنویس این است که بهترین منابع و جزوات دانشگاهی را برای شما فراهم کنیم. اکثر جزوات و یادداشت های فراهم شده جزوات دست نویس و منابع اینترنتی است. با این وجود سعی شده که قانون حق مولف در آن ها رعایت شود در صورتی که گزارشی در مورد عدم رعایت حق مولف دارید از طریق تماس با ما آن را ارسال کنید تا پیگیری شود. 
اگر سایت جستارنویس برای شما مفید بود، شما می توانید با تبلیغ سایت ما به دوستان و دیگر افراد به سایت جستارنویس کمک کنید. خیلی خوشحال می شویم که نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتون (از بخش ارسال نظر در همین صفحه) را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.