ربات تبچی گروه تلگرام (آسان پیام) + ارسال روزانه بیش از ده هزار پیام به گروه های تلگرامی+ بدون بلاک+ قیمت باور نکردنی

2 سال پیش | 2646 مشاهده شده
تب چی گروه(آسان پیام) تلگرام+ ارسال روزانه بیش از ده هزار پیام به گروه های تلگرامی+ بدون بلاک+ قیمت باور نکردنی

فروشندگی یک استعداد ژنتیکی است احـتمالا شـما هـم این جـمله را بـارهـا شنیدهاید یا حتی ممکن اسـت شـما هـم باورش داشته باشید! من میگویم این جمله اشتباه ترین جمله عالم است، مـوفقیت در فـروش فـقط وابسـته بـه زمـان و تـلاشی اسـت که شـما صـرف پیگیری فرصتها در مراحل فروش میکنید. هر چقدر این کار را خوب انجام دهید( ربات تبچی گروه تلگرام ) ، بی تردید نتیجه بهتری خواهید گرفت.

اما با کمبود زمان چیکار کنیم؟

وقتی که تصمیم می‌گیریم به یک انسان بزرگ تبدیل شویم. وقتی به غول‌های صنعت و اقتصاد ایران و جهان فکر می کنیم. وقتی می‌خواهیم تاثیری ماندگار از خودمان در حوزه علم و دانش و فرهنگ و هنر به جا بگذاریم. یکی از اولین چیزهایی که به خاطر می‌آوریم محدودیت زمان است.

خصوصاً اگر به سن خودمان فکر کنیم و احساس کنیم، تا این نقطه که هم اکنون آمده‌ایم، به اندازه‌ی کافی از عمر و وقت خودمان استفاده نکرده ایم.

راه حل ما و افزایش بازدهی در تبلیغ کالاها و فروش بهتر: تب چی گروه(آسان پیام) تلگرام

فروش بازی اعداد است! به عنوان فروشنده احتمالا برای یک فروش موفق باید 10 یا 20 یا حتی 50 نفر صحبت کنید و به ازای دریافت یک جواب مثبت مجبورید ده ها بار جواب منفی بگیرید تا بالاخره یک جواب مثبت و فروش داشته باشید. تب چی تلگرام آسان پیام بدون بلاک شدن در مدیریت زمان و رشد فروش شما نقش مهمی ایفا می کند.

ویژگی های تبچی آسان پیام ( ربات تبچی گروه تلگرام )

 • اضافه کردن پیام های تبلیغاتی به تبچی با فوروارد کردن پیام به ربات
 • اضافه کردن نامحدود گروه به تبچی و ارسال پیام ها به همه گروه ها
 • ارسال آنی تصادفی ، ارسال آنی براساس شماره پیام، ارسال زمان بندی شده پیام به گروه های تلگرامی
 • تنظیم کانال یا گروه مرجع تبلیغات و دریافت پیام های ارسالی به کانال یا گروه به عنوان پیام های تبلیغی و ذخیره آن ها
 • بخش اختصاصی اضافه کردن اعضا به کانال یا گروه خود براساس ارسال ای دی کاربران
 • آمار دقیق تعداد پیام های ارسال،زمان فعال بودن ربات، تعداد گروه ها و تعداد پیام های تبلیغاتی ثبت شده
 • ارسال پیام ها با شماره موبایل های واقعی غیر قابل شناسایی توسط ادمین های گروه.
 • استفاده از فریم ورک قدرتمند میدلاین پروتو در توسعه تبچی آسان پیام
 • اهدا یک کتاب الکترونیکی بازاریابی + کاملا رایگان + به همراه تبچی گروه آسان پیام
 • تخفیف ده درصد تبچی گروه آسان پیام با کد تخیفیف jostar10

قوانین و شرایط خرید تبچی گروه آسان پیام ( ربات تبچی گروه تلگرام )

 • باخرید اشتراک نه ماهه تبچی گروه آسان پیام، خدمات و پشتیبانی استفاده از این بات تا مدت نه ماه ارائه می شود.
 • تبچی آسان پیام برای کاربر(خریدار) راه اندازی می شود و کاربر قادر به استفاده است اما سورس تبچی به خریدار تحویل داده نمی شود.
 • خدمات پشتیبانی ما تا زمانی که فریم ورک میدلاین پروتو پشتیبانی شود ادامه پیدا می کند. در صورتی که براساس سیاست های تلگرام یا فریم ورک میدلاین این فریم ورک به کار خود پایان دهد، فروشنده هیچ تعهد و پشتیبانی دراین زمینه نخواهد داشت. با این وجود این تبچی هشت ماه است که فعال است و در افزایش فروش مشتریان ما نقش مهمی ایفا کرده است.
 • خریدار (کسی که اشتراک زمان بندی شده این تبچی را خریداری می کند) با قوانین و شرایط خرید تبچی گروه آسان پیام موافق است، این قوانین ممکن است در گذر زمان تغییراتی کند خریدار ملزم است که هر ماه این قوانین را خوانده و آگاه باشد. قوانین و شرایط تبچی گروه آسان پیام در این صفحه آپدیت خواهد شد.
 • برای راه اندازی تبچی آسان پیام نیاز به شماره موبایل غیر شخصی و مخصوص کار بازاریابی خواهید داشت. در صورتی که شماره غیر شخصی نداشته باشید از شماره مجازی برای شما استفاده خواهد شد.
 • پشتیبانی تبچی آسان پیام از طریق تلگرام به صورت خصوصی انجام خواهد گرفت. در صورت داشتن پیشنهاد یا انتقاد از طریق نظردر همین پست بررسی و پیگیری خواهد شد.
 • مسولیت استفاده نادرست و غیر قاونی از این تبچی به عهده فرد استفاده کننده است و تیم ما هیچ مسولیتی در این زمینه ندارد. در صورتی که برای موارد غیرقاونی استفاده شود این حق را برای خود قائلیم که لایسنس تبچی را باطل کنیم.
 • متعاقبا ممکن است قوانین اپدیت شود، پس لازم است که کاربر هر ماه این صفحه را مطالعه کند تا در صورت اپدیت شدن قوانین آن را مطالعه و رعایت کند.

توجه : در فرم سفارش ایمیل خود را دقیق وارد کنید، صبور باشید به محض پرداخت ایمیل شما توسط پشتیبان سایت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. در نهایت ظرف 72 ساعت تبچی برای شما راه اندازی می شود.توجه:سفارش توسط سایت دیگر انجام نمی شود و این خدمت غیر فعال شده است. کسانی که می خواهند این خدمت را خودشون انجام دهند سورس کد آن در زیر به فروش می رسد.

تبچی گروه تلگرام آسان پیام- اشتراک یک ساله- - کد فایل:6681
برای دیدن پیش نمایش کلیک کنید...

عنوان : تبچی گروه تلگرام آسان پیام- اشتراک یک ساله-

موضوع: تبلیغ تگرام

توسعه دهنده : جستارنویس آسان پیام

زبان برنامه نویسی: PHP

حجم: - مگابایت

ورژن :1.1

لایسنس: دارد

نوع کد:سورس کد تحویل داده نمی شود. این تبچی برای استفاده خریدار راه اندازی و تحویل داده می شود.

تاریخ انتشار: 17/10/727

قیمت: 0تومان

خرید

دانلود سورس کد تبچی گروه تلگرام

سورس کد استخراج لیست اعضا گروه های تلگرام این سورس کد از کتابخانه میدلاین پروتو استفاده می کند برای نحوه ی نصب باید این پست را مطالعه کنید. نحوه ی راه اندازی و نصب

سورس کد- برنامه تبچی گروه تلگرام آسان پیام - کد فایل:10928
برای دیدن پیش نمایش کلیک کنید...

عنوان : سورس کد- برنامه تبچی گروه تلگرام آسان پیام

موضوع: تلگرام

توسعه دهنده : جستارنویس

زبان برنامه نویسی: PHP

حجم: 4 مگابایت

ورژن :1

لایسنس: -

نوع کد:بدون قفل گذاری و دسترسی کامل- لایه باز

تاریخ انتشار: 12/09/1400

قیمت: 52,000تومان

52,000تومان – خرید

برای دانلود لینک سوپر گروه های تبلیغاتی تلگرام به این لینک مراجعه کنید.4 دیدگاه در “ربات تبچی گروه تلگرام (آسان پیام) + ارسال روزانه بیش از ده هزار پیام به گروه های تلگرامی+ بدون بلاک+ قیمت باور نکردنی”

  1. سلام وقت بخیر

   در ابتدا از شما به دلیل اینکه برای مشاوره تبچی آسان پیام با سایت جستارنویس تماس گرفته اید متشکریم. این تبچی از نوع تبچی گروه تلگرام است، در اپدیت های جدید تلگرام شما نباید به پیوی افراد پیام زیادی ارسال کنید در صورتی که پیام های اسپم به پیوی افراد ارسال کنید اکانت شما محدود می شود.این تبچی تمرکزش بر گروه های تبلیغ تلگرامی است، کاربر تبچی، گروه های تبلیغاتی هدف خودش را تعیین می کند، عضو آن ها می شود و در صورتی که برای ارسال پیام در گروه ادد زدن لازم باشد این کار را خودش انجام می دهد تا بتواند پیام ارسال کند. سپس این لینک ها را به این تبچی می دهد. پیام های تبلیغاتی که در این تبچی ذخیره می شود به صورت چند بار در روز به گونه ای که حالت اسپم نداشته باشد به گروه های تلگرامی ارسال می شود.
   برخی مشتریان ها به این تبچی در حال حاضر بیش از 70 گروه تلگرامی اضافه کرده اند، فقط تصور کنید اگر هر گروه به طور میانگین 4 هزار عضو داشته باشد، عملا ارسال پیام های روزانه شما شانس زیادی برای دیده شدن خواهد داشت. شانس بازدید سیصد هزار نفری از گروه های سراسر کشور قطعا در فروش مشتریان نقش به سزایی داشته است. چرا؟ شما امروز اگر بخواهید 1000 ایمیل یا پیامک بدهید برای این تعداد حدود 12000 تومان باید هزینه کنید. در صورتی که در تلگرام ارسال پیام نامحدود و رایگان می باشد و نمی توان این بستر ارزشمند را کنار گذاشت. با مکانیزمی که در این تبچی به کار گرفته شده عملا قوانین تگلرام زیر پا گذاشته نمی شود و تبچی ها به راحتی به فعالیت خود ادامه می دهند و توسط تلگرام محدود نمی شوند.

   این تبچی کار می کند و در حال حاضر ده کلون از آن برای مشتری ها فعال است و کاربران برای ارسال پیام های خود به گروه ها از آن استفاده می کنند. قبل از
   آن راهنما و مشخصات تبچی در این لینک مطالعه کنید .
   https://bit.ly/2GStKxY
   .علاوه بر آن هم یک شماره مجازی مخصوص تبچی تهیه کنید تا در 72 ساعت بعد تبچی برای شما فعال شود.

   سوال و ابهامی بود در بخش لینک تبچی نظر ارسال کنید پاسخ داده خواهد شد.
   پیروز باشید جستارنویس

دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.