بسته ویژه ارشد – دکترا مهندسی برق – جزوات ویژه کنکور 1400-1401

2 سال پیش | 7380 مشاهده شده
بسته ویژه ارشد - دکترا مهندسی برق

در سال های اخیر در بین مهندسین برق اهمیت ادامه تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا افزایش یافته است. کنکور ارشد- دکترای مهندسی برق هرساله با سبک سوالات استاندارد و بعضا تکراری برگزار می شود. علی رغم اینکه سوالات استاندارد و حتی تکراری هستند اکثر دانشجویان در کنکور برق ( بسته ویژه ارشد – دکترا مهندسی برق ) نمی توانند به نتیجه ایدهآل خود برسند.

دلایل عدم نتیجه گرفتن در کنکور ارشد- دکترای مهندسی برق دلایل زیادی می تواند داشته باشد اما مهم ترین دلیل عدم موفقیت فکر کردن به روش تشریحی و عملا از دست دادن زمان در کنکور است. باید توجه داشته باشید حتی اگر کنکور ارشد۰دکترای مهندسی برق ساده ترین سوالات ارایه شود اما زمان محدود است اکثر افراد مستعد و تلاش گر نمی توانند نتیجه ایده آل خودشون را بدست بیارند.

راه حل ساده است شما قرار نیست امتحان تشریحی بدهید شما باید با روش های تست زنی در هر درس مسلط شود. اهمیت راه حل کوتا در درس های مانند مدار، الکترونیک، سیگنال و سیستم ها، کنترل خطی، ریاضی مهندسی و غیره در کنکور ارشد و دکترای مهندسی برق اهمیت زیادی دارد. در صورتی که می خواهید بدانید برای کنکور ارشد- دکترای برق چه دروسی (با چه ضرایبی) باید مطالعه کنید به لینک زیر مراجعه کنید.

مشکلات منابع و مراجع منتشر شده ویژه کنکور اشد – دکترای مهندسی برق و اهمیت خواندن جزوات خلاصه و مفید

اکثر منابع ارشد برق جامع و کامل هستند اما یک ضعف در اکثر آن ها وجود دارد منابع به حدی حجیم هستند که حتی زرنگترین دانشجویان هم نمی توانند تمام منابع ارشد و دکترای برق را مطالعه کنند. بنابراین اگر بگوییم اکثر منابع بدون استفاده مانده و دانشجویان با نصفه خواندن آن ها در کنکور ارشد و دکترای برق شرکت می کنند بی راه نگفته ایم.

پس منابعی لازم است که از جامع گویی و زیادی گویی پرهیز کرده و اختصار و موجز بودن در آن ها رعایت شده باشد. در سال های اخیر استقبال دانشجویان به کلاس کنکور و خواندن جزوات خلاصه افزایش یافته است. علت مشخص است چون جزوات خلاصه و مفید بر کتاب های کنکور جامع و حجیم ارجحیت دارد.

پس توصیه ما این است که منابعی را بخوانید که با بودجه زمانی شما هم خوانی داشته باشد. ما در جستارنویس بهترین جزوات ویژه کنکور ارشد- دکترای برق را فراهم کرده ایم. با هدفمند خواندن نتایج بهتری در کنکور ارشد – دکترای برق خواهید گرفت.

لیست دروسی که در این بسته جزوات ویژه کنکور آن ها قرار داده شده است( بسته ویژه ارشد – دکترا مهندسی برق )

  • مدار الکتریکی
  • الکترونیک
  • ریاضی مهندسی
  • کنترل خطی
  • تجزیه و تحلیل سیستم ها
  • دانلود آزمون های ارشد برق موسسات مختلف سال 92-93

بسته ویژه ارشد – دکترا مهندسی برق – جزوات ویژه کنکور 1400-1401 - کد فایل:9819
برای دیدن پیش نمایش کلیک کنید...

جهت گزارش هر گونه مشکل در دانلود یا کپی رایت از لینک تماس با ما اقدام کنید. گزارش به سایت

عنوان : بسته ویژه ارشد – دکترا مهندسی برق – جزوات ویژه کنکور 1400-1401

موضوع: کنکور ارشد- دکترای برق

استاد: مختلف

فرمت فایل: پی دی اف

حجم: 700مگابایت

تعداد صفحه :1000

انتشارات: ناشناس

نوع: جزوه درسی

تاریخ انتشار: 09/10/1400

قیمت: 0تومان

رایگان – خرید
دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.