افزایش/کاهش قیمت محصولات در ایزی دیجیتال دانلود -EDD به صورت انبوه – تغییر قیمت گروهی در EDD – Easy Digital Downloads

2 سال پیش | 7119 مشاهده شده
افزونه وردپرس تغییر عمده قیمت در EDD

اگر برای فروشگاه خود از افزونه ایزی دیجیتال دانلود (EDD) استفاده می کنید حتما تا به حال با نوسانات قیمت دلار یا شروع سال جدید به فکر تغییر قیمت محصولات فروشگاه خود افتاده اید. در صورتی که محصولات سایت شما کمتر از 10 عدد باشد تغییر قیمت محصولات در EDD چندان کار سختی نیست اما مشکل وقتی نمایان خواهد شد که شما چندین هزار محصول در افزونه EDD ( افزونه وردپرس تغییر عمده قیمت در EDD ) ثبت کرده اید.

در این پست جستارنویس افزونه وردپرس تغییر عمده قیمت در EDD به شما پیشنهاد می کنیم. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی محصولات پلاگین EDD را در عملیات انبوه انتخاب کنید تا قیمت آنها را درصدی افزایش یا کاهش دهید. این افزونه یکی از محصولات وب سایت جستارنویس است. حتماً این افزونه را بخرید. در غیر این صورت مشکل شرعی دارد. برای دانلود دیگر سورس های جستارنویس به لینک سورس ها و پروژه های جستارنویس مراجعه شود.

نکات مورد توجه در استفاده از این افزونه (افزونه وردپرس تغییر عمده قیمت در EDD)‌ – تغییر قیمت گروهی در EDD – Easy Digital Downloads

  • توصیه می شود قبل از هر تغییری از دیتابیس سایت بک اپ گرفته شود.
  • این افزونه قابلیت انتخاب دسته ها در فایل های دانلودی را دارد.
  • این افزونه می تواند درصدی از قیمت محصولات شما را افزایش دهد هنگامی که درصد وارد شده مثبت باشد. به علاوه این افزونه می تواند قیمت محصولات شما را درصدی کاهش دهد هنگامی که درصد وارد شده عدد منفی باشد. ضریب درصد وارد شده باید بین -100 تا 100 باشد.
  • در صورتی که تعداد محصولات شما عدد بالایی است در تنظیمات هاست زمان اجرای پی اچ پی را مقدار بیشتری( max_execution_time )تنظیم کنید.
  • در حال حاضر این افزونه فقط برای محصولات با قیمت ثابت کار می کند. در ورژن های بعد قابلیت محصولات با قیمت متغیر اضافه خواهد شد.
  • برای حفظ حقوق نویسنده حتماً این افزونه را بخرید. آن را بدون اجازه منتشر و کپی نکنید. در غیر این صورت مشکل شرعی دارد.
  • در صورتی که انتقاد یا پیشنهاداتی برای افزونه داشتید در بخش نظرات همین صفحه با ما در میان بگذارید.

در آخرین اپدیت این پست این افزونه با ایزی دیجیتال دانلود ورژن  2.10.4 تست شده است. قیمت ها همه با موفقیت افزایش یا کاهش پیدا کرده است.

افزونه وردپرس افزایش/کاهش قیمت محصولات در ایزی دیجیتال دانلود -EDD به صورت انبوه - کد فایل:8135
برای دیدن پیش نمایش کلیک کنید...

عنوان : افزونه وردپرس افزایش/کاهش قیمت محصولات در ایزی دیجیتال دانلود -EDD به صورت انبوه

موضوع: وردپرس

توسعه دهنده : جستارنویس

زبان برنامه نویسی: PHP

حجم: 1 مگابایت

ورژن :1

لایسنس: -

نوع کد:بدون قفل گذاری و دسترسی کامل- لایه باز

تاریخ انتشار: 17/10/727

قیمت: 82,000تومان

82,000تومان – خرید
دیدگاهتان را بنویسید

در سایت ما نظر خود را بیان کنید.